KOMPETENCJE


mobilność

W prowadzonych projektach stawiamy przede wszystkim na mobilność i dużą elastyczność rozwiązań. Klienci oczekują, że oferowane usługi dopasowane będą do ich stylu życia. Dbamy więc z jednej strony o łatwą i szeroką dostępność świadczonych usług, z drugiej zaś stale je ulepszamy aby zawsze odpowiadały na aktualne potrzeby odbiorców.

aspekty prawne

Dzięki dotychczasowemu doświadczeniu naszego zespołu, posiadamy bogatą i praktyczną wiedzę z dziedziny prawa telekomunikacyjnego, świadczenia usług drogą elektroniczną oraz ochrony danych osobowych. Możemy także pochwalić się grupą zaufanych doradców i wykwalifikowanych instytucji zewnętrznych, które wspierają nas w kwestiach związanych z prawem gospodarczym i podatkowym.

analizy biznesowe

Sukces w realizacji nowego przedsięwzięcia bardzo często zależy od umiejętności dokonania odpowiedniego wyboru samego projektu. Doświadczenie biznesowe naszego zespołu, znajomość potrzeb polskich klientów, otoczenia rynkowego a nade wszystko szerokie kompetencje analityczne to podstawy, na których opieramy swoją działalność.

komunikacja

W swojej pracy stawiamy na stały kontakt z klientem, śledzenie jego potrzeb a także monitorowanie poziomu jego zadowolenia. Dzięki temu potrafimy zadbać o wysoki poziom obsługi klienta oraz jego satysfakcję z otrzymywanej usługi. Co więcej, jesteśmy w stanie niemal na bieżąco analizować i modyfikować nasze rozwiązania tak aby odpowiadały one faktycznym potrzebom klientów. To także dzięki tej komunikacji możemy pełniej analizować potencjał nowych przedsięwzięć.

technologia

Wiedza na temat najnowszych trendów w informatyce i umiejętność ich stosowania to niewątpliwie jedne z naszych głównych kompetencji. W naszych rozwiązaniach nierzadko stosujemy zaawansowane systemy bazodanowe, projektując je tak aby działały szybko i niezawodnie. W celu wymiany danych między różnymi platformami stosujemy rozwiązania typu WebServices, a aplikacje WWW projektujemy zgodnie z podejściem RWD. Mamy także bogate doświadczenie w prowadzeniu międzynarodowych projektów.

komercjalizacja

Umiejętność przekucia projektu w skutecznie działający i przynoszący profity biznes to jedna z naszych ważnych kompetencji. Dużo uwagi przykładamy do procesu analizy potencjału samego przedsięwzięcia, dbamy by odpowiadał on na potrzeby klientów zarówno na poziome samych założeń jak i od strony technologicznej. Zarządzając zaś dbamy o realizacje biznes planu, przynoszącego satysfakcję wszystkim interesariuszom.

NAGRODZONE PROJEKTY

SMARTzakupy.pl

Projekt SMARTzakupy to niespotykane jak dotąd połączenie zalet systemów lojalnościowych, zakupów grupowych, dobrodziejstw geolokalizacji i rekomendacji. Program działa na terenie całej Polski. Dedykowany jest każdemu, kto lubi kupować mądrze - świadomie podejmując decyzję zakupową na podstawie wiedzy o jakości, cenie i odległości od domu. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia strony projektu www.SMARTzakupy.pl
 

Misja

Mobility First to organizacja, która dzięki znajomości potrzeb Polskich klientów oraz otoczenia rynkowego, realizuje nowatorskie projekty internetowe, wynikające z faktycznych potrzeb odbiorców. Stawiając na rozwiązania mobilne, ciągły kontakt z klientami oraz kreatywne rozwiązania, budujemy bazę zadowolonych i lojalnych klientów, dbając przy tym o najwyższą jakość oferowanych usług.

Współpraca

W Mobility First stawiamy na komunikację i jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Jeśli masz więc ciekawą ideę, którą chciałbyś wspólnie z nami realizować lub interesuje Cię szersze zaangażowanie, w któryś z już realizowanych przez nas projektów - zachęcamy do kontaktu >>

Dla mediów

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani szerszymi informacjami na temat spółki Mobility First i jej projektami, prosimy o kontakt na adres: media@mobilityfirst.pl
Jeśli Państwa pytania dotyczą programu SMARTzakupy, zachęcamy także do odwiedzenia strony www.smartzakupy.pl/media.aspx

Kariera

Mobility First to spółka realizująca wiele różnych projektów. Jeżeli interesuje Cię praca w młodym i utalentowanym zespole, lubisz wyzwania i chcesz mieć wpływ na kształt prężnie i dynamicznie rozwijającej się firmy, zapraszamy do zapoznania się z aktualnie prowadzonymi procesami rekrutacji.